TJ JISKRA  ADRŠPACH

SPORTOVNÍ AREÁL

Sportovní areál TJ Jiskra v Horním Adršpachu je snadno dostupný pro návštěvníky, kteří dorazí pěšky, na kole, autem i hromadnou dopravou.

Areál je 5 minut od autobusové i vlakové zastávky Horní Adršpach, cyklotrasa 4020 (Zdoňov - Adršpach - Stárkov - Kudowa-Zdrój) vede kolem areálu, stejně jako silnice 30110 (Adršpach-Trutnov).

Motorizovaní návštěvníci sportovního areálu mohou parkovat na parkovišti přímo u haly TJ. Cyklisté mohou využít stojany na kola v areálu.

Pohyb v celém areálu a jeho využívání je podmíněno dodržováním Provozního řádu!

Pro lepší představu o našem areálu můžete navštívit fotogalerii.

SPORTOVNÍ HALA

Vstup do haly je od tenisových kurtů, v levé části je klubovna, šatny, posilovna, sociální zařízení, napravo  tělocvična a horolezecká stěna.

Tělocvičnu lze využít na volejbal, nohejbal, basketbal, florbal, stolní tenis, líný tenis, badminton, fitness cvičení, kolektivní hry a další soutěže

Klubovnu využívají členové TJ, v případě turnajů, soutěží nebo pronájmu celého objektu lze využití individuálně domluvit.

HOROLEZECKÁ STĚNA

Horolezecká stěna - najdi si svou cestu.

Horolezecká boulder stěna s nastavitelným sklonem a dopadovými matracemi.

Horolezecká stěna je z bezpečnostních důvodů přístupná členům TJ Jiskra Adršpach, z.s. a  Horolezecký oddíl Adršpach, z. s.

V případě zájmu veřejnosti je nutná přítomnost člena výše uvedených TJ (případně správce areálu).

VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

V areálu najdete 5 sportovních venkovních hřišť i volné plochy pro soutěže, cvičení či odpočinek. U haly je zastřešené posezení vhodné ke sledování sportovních soutěží i občerstvení.

V sezoně jsou upraveny 2 antukové kurty na tenis, 1 antukový kurt na volejbal a nohejbal, univerzální antukový kurt (lze přizpůsobit požadavkům), travnaté hřiště na malý fotbal.

BIKEPARK

ADR BIKEPARK vybudovala skupina nadšenců v r. 2019 na pozemku obce Adršpach. Tratě jsou vhodné i pro děti v doprovodu dospělých osob.

Bikepark - pump track je volně přístupný pro veřejnost při dodržení podmínek Provozního řádu.

Potřebujete víc informací o trati? Podívejte se na video!